دانشکده زبان و فرهنگ ملل
FA
 

ثبت نام 340 نفر برای شرکت در دوره تربیت مدرس عربی

 
تاریخ انتشار: 1400/06/07    تعداد بازدید: 101

ثبت نام 340 نفر برای شرکت در دوره تربیت مدرس عربی

رئیس دانشکده زبان و فرهنگ ملل دانشگاه ادیان و مذاهب از ثبت نام 340 نفر برای شرکت در دوره تربیت مدرس دانشگاهی به زبان عربی خبر داد.

 

 

به گزارش دانشکده زبان و فرهنگ ملل دانشگاه ادیان و مذاهب، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر محمدجواد اصغری با اشاره به برگزاری دوره‌های تربیت مدرس دانشگاهی به زبان عربی اظهار کرد: در مرحله نخست تعییین سطح متقاضیان صورت می گیرد که شامل دو مرحله آزمون کتبی و شفاهی است.

وی با بیان اینکه متقاضیان ملزم به شرکت در آزمون تعیین سطح هستند، گفت: افرادی که امتیاز پایین کسب کنند، در سطح مقدماتی کلاس بندی می‌شوند. عدم شرکت در مرحله کتبی تعیین سطح به منزله انصراف از دوره تلقی می‌شود.

رئیس دانشکده زبان و فرهنگ ملل دانشگاه ادیان و مذاهب با اشاره به برگزاری آزمون شفاهی اظهار کرد: کسانی که امتیاز بالا کسب کنند، باید در آزمون تعیین سطح شفاهی که به صورت آفلاین انجام می‌شود شرکت کنند و پس از اعلام نتیجه در سطوح بالاتر کلاس‌بندی می‌شوند.

وی دوره تربیت مدرس دانشگاهی به زبان عربی را یک دوره فشرده 3ـ4 ماهه عنوان کرد و افزود: برنامه درسی این دوره نیز فشرده است که زبان‌آموز به طور کلی 5ـ6 ساعت در هر روز محتوای درسی دریافت و در کلاس‌های آنلاین شرکت می‌کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر اصغری یادآور شد: متقاضیان به همین میزان باید خارج از زمان کلاس برای حل تمرینات و انجام تکالیف زمان صرف کنند.

وی با بیان اینکه در مجموع 340 نفر برای شرکت در دوره تربیت مدرس دانشگاهی به زبان عربی ثبت‌نام کردند، عنوان کرد: آزمون تعیین سطح روزهای 7 و 8 اردیبهشت برگزار شد تا پس از ارزیابی متقاضیان بتوانند در دوره شرکت کنند.نظرات
نام
پست الکترونیک
کد امنیتی
Captcha
دانشکده زبان و فرهنگ ملل


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز